Westmead Team 88

Best results for 2021

Name Club Time
Steve Bate & Adam Duggleby Chapeau Velo 00:18:30
Ryan Mullen Trek Segafredo 00:19:17
Alex Royle Manchester Bike Club 00:19:57
Alastair Ribbands Element CT 00:20:46
Bradley Murphy SK CC 00:20:55
James Foggensteiner Team PB Performance 00:21:02
Sam Taylor Weaver Valley CC 00:21:05
Scott Burns Manchester Bike Club 00:21:05
Chris Quin Bio Racer 00:21:09
David Parkin Chorley CC 00:21:15
Syd Brown FTP Racing 00:21:33
Daniel Kucerjavijs 3C Test Team 00:21:42
Chris Spencer Macclesfield Whlrs 00:21:43
Mike Greaney Stockport Clarion CC 00:21:51
Andrew Smith Seamons CC 00:21:52
Nigel Modlinsky Element CT 00:21:55
Joe Rendall Nantwich CC 00:21:56
Mike Walker Nantwich CC 00:21:58
Lior Saad Manchester University RT 00:22:02
Philip Kaye Macclesfield Whlrs 00:22:08
Stephen Dooley Seamons CC 00:22:08
Louis Thomas-Messenger Macclesfield Whlrs 00:22:10
Thijs Geurts Macclesfield Whlrs 00:22:21
Simon Bridge Manchester Bike Club 00:22:24
Monica Greenwood Macclesfield Whlrs 00:22:29
Joel Ackers Innovation Racing 00:22:31
Matt Last Manchester Bike Club 00:22:35
Jonathan Lloyd Westmead Team 88 00:22:38
Emily Martin Weaver Valley CC 00:22:40
Andy Gray Congleton CC 00:22:48
Oliver Smith Macclesfield Whlrs 00:22:51
Joel Ackers Loughborough CC 00:22:53
Tim Smith Westmead Team 88 00:23:00
Russell Bridge Stockport Clarion CC 00:23:01
Anthony Lock Manchester Wheelers Club 00:23:06
Martin Harney Manchester Bike Club 00:23:12
Warren Mason Vegetarian C & AC 00:23:13
Phil Robinson Janus RC 00:23:13
Jason Hales 3C Test Team 00:23:13
Dan Jackson 3C Test Team 00:23:18
Jamie Heeds Macclesfield Whlrs 00:23:19
Aaron McGrady Phoenix Cycling Club 00:23:22
Mick Hutchins Congleton CC 00:23:24
James Fowler 3C Test Team 00:23:27
Dominic Slim Macclesfield Whlrs 00:23:27
Richard Price Knutsford Tri Club 00:23:28
Abi Smith Team Breeze 00:23:28
Matthew Kelly Element CT 00:23:30
Aaron Shepherd Manchester Bike Club 00:23:30
Joe Thorp Macclesfield Whlrs 00:23:35
Megan Barker Cams Basso 00:23:35
Steve Gridley Unattached 00:23:40
Chris Barlow Holmes Chapel Velo 00:23:43
Aidan Wade Unattached 00:23:49
Phil Wilkins Withington Wheelers 00:23:54
Matt Lawton Macclesfield Whlrs 00:23:57
Pete Kirby Holmes Chapel Velo 00:23:59
Eluned King Team Breeze 00:24:05
John Moore Manchester Bike Club 00:24:06
Crystal Lane-Wright Glossop Wheelers 00:24:07
Sam Witter Unattached 00:24:25
Paul Graveney Stockport Tri Club 00:24:31
Dave Gaskell Knutsford Tri Club 00:24:32
Mark Messenger Macclesfield Whlrs 00:24:34
Joshua Henshaw Stockport Tri Club 00:24:35
Mark Halloway Edge Velo 00:24:37
Colin Lynch SVTT 00:24:37
Joanna Cebrat Bury Clarion 00:24:41
Jamie Humphries Westmead Team 88 00:24:42
Stuart Clifton-Smith Cheshire Mavericks 00:24:43
Neil Kershaw Salford CC 00:24:47
Oliver Reece Cheshire Mavericks 00:24:47
Sophie Lewis Team Breeze 00:24:51
Thomas Peoples Cheshire Mavericks 00:24:53
Max Thickett 3C Test Team 00:24:56
James Moore Salford CC 00:24:56
Martin Sandford Cheshire Mavericks 00:24:56
Nick Jones Cheshire Mavericks 00:24:58
Steve Bretnall Westmead Team 88 00:24:59
Mark Williams Manchester Wheelers Club 00:25:00
Constantino Sway ABC Centreville 00:25:00
Martin Reynolds 3C Test Team 00:25:02
Nathan Whitehall / Zak Whitehall Lyme RC 00:25:03
Stephen Wilkinson Element CT 00:25:08
George Hales 3C Test Team 00:25:08
Paul Green Westmead Team 88 00:25:09
Spencer Clarkson Nantwich CC 00:25:09
Nige Wood Seamons CC 00:25:13
Ella Bamwell Team Breeze 00:25:13
Greg Vallance Cheshire Mavericks 00:25:17
Simon Fox Port Sunlight Wheelers 00:25:18
Peter Jackson Macclesfield Whlrs 00:25:19
Dave Robinson Manchester Bike Club 00:25:22
Andy Griffin Manchester Wheelers Club 00:25:29
Jimmy Rutherford Team Lusso 00:25:31
Oliver Cassidy Janus RC 00:25:37
Paul Carrington Stockport Tri Club 00:25:38
Toby Miller Newcastle (Staffs) Tri Club 00:25:39
Benjamin Brown Macclesfield Whlrs 00:25:41
Steve Marlow Weaver Valley CC 00:25:45
Ian Duncan Unattached 00:25:49
Jake Reynolds 3C Test Team 00:25:49
John Wilson 3C Test Team 00:25:55
Charlie Murray 3C Test Team 00:25:55
Oliver Johnstone Macclesfield Whlrs 00:25:57
David Harrison Unattached 00:25:57
Alastair Green Westmead Team 88 00:25:57
George Griffin James Roberts Coaching 00:25:58
Andy Whitehead Seamons CC 00:26:01
Jonathan Foott Westmead Team 88 00:26:04
Jorge Rosell Unattached 00:26:09
Steve Turner Westmead Team 88 00:26:11
Katie Butler Edge Velo 00:26:19
Clare Thomson Weaver Valley CC 00:26:23
Matthew Scott Unattached 00:26:28
Paul Green / Mike Cotgreave Westmead Team 88 00:26:29
George Cooke 3C Test Team 00:26:30
Elliot Howarth-Johnson Westmead Team 88 00:26:40
Rob Mills Macclesfield Whlrs 00:26:42
Julian Winn Macclesfield Whlrs 00:26:45
Gaynor Beckitt Total Triathlon 00:26:50
Andy Dines Knutsford Tri Club 00:26:57
Bill Renard Macclesfield Whlrs 00:26:57
Megan Lloyd Harry Middleton Cycles 00:26:57
Janet Grint Stockport Tri Club 00:27:00
Hugh Barton Westmead Team 88 00:27:00
Fred Wardle Macclesfield Whlrs 00:27:07
Dave Hill Stockport Tri Club 00:27:13
Carl Telford Manchester Bike Club 00:27:20
Mark Chadwick 3C Test Team 00:27:20
Paul Farrington Stockport Tri Club 00:27:28
Adele Reynolds Macclesfield Whlrs 00:27:31
Julie Fletcher-Fox Knutsford Tri Club 00:27:32
Billy Ackers Innovation Racing 00:27:33
Hannah Williams Manchester Wheelers Club 00:27:45
Christy Chadwick 3C Test Team 00:27:51
Brian Evans Manchester Wheelers Club 00:27:57
Nick Roberts Stockport Tri Club 00:28:00
Nicholas Smith Westmead Team 88 00:28:22
Maureen Wilkins 3C Test Team 00:28:22
Sachin Gholkar 3C Test Team 00:28:39
Kevin Worthington Westmead Team 88 00:28:48
Nick Haning Janus RC 00:29:02
Jan Wyles Cheshire Mavericks 00:29:06
Ian Cannell Unattached 00:29:08
Jill Wesley Macclesfield Whlrs 00:29:15
Jason Gillen Unattached 00:29:22
Nick Haining Janus RC 00:30:22
Nicola Reece Cheshire Mavericks 00:30:32
Tim Miller Unattached 00:30:51
Jack Brown Macclesfield Whlrs 00:31:16
Lecia Watson Salford CC 00:33:30
Stuart Kirkham Cheshire RC 00:36:43